03.01.2014
autor: Super User

Systém SteamPod je dokonalý pro hloubkovou obnovu a uhlazení vlasů vyvinutý ve spolupráci s předními odborníky. SteamPod představuje jedinečný HIGHT-TECH nástroj - parní uhlazující žehličku na vlasy s 8 patenty a řadu produktů s technologií Pro-Keratin, které jsou aktivovány parou. Parní systém SteamPod poskytuje vlasům kompletní péči jak na povrchu, tak uvnitř vlasového vlákna. Parou aktivované složky pro-keratinu vniknou hluboko do vlasů a zregenerují, opraví a posilní vlas. SteamPod se liší od klasických žehliček tím, že parní žehlička je vyjjímečná nepřerušovanou vysokotlakou párou, volitelně nastavitelnou teplotou a hi-tech dvojitými deskami. Pára je k vlasům šetrná a aktivuje SteamPod produkty s Pro Keratinem, které zabezpečují hloubkovou regeneraci vlasů a lesk.

více info Systém SteamPod pro hloubkovou obnovu a uhlazení vlasů
03.01.2014
autor: Super User

V září loňského roku uvedla značka L'Oréal Professionnel do salonů vyživující olej pro všechny typy vlasů – Mythic Oil –, který se brzy stal jedním z nejoblíbenějších produktů jak mezi kadeřníky, tak i jejich zákaznicemi po celém světě.

více info Mythic Oil - kompletní řada vlasové péče
03.01.2014
autor: Super User

V roce 1909 vytvořil Eugène Schueller, zakladatel společnosti L'Oréal, první moderní barvu na vlasy, která určila směr vývoje barev po následující století.

Nyní, více než 100 let po této události, dokázaly laboratoře L'Oréal vyvinout zcela novou oxidační barvu, která překonává limity současného barvení a přestavuje tak jednu z největších revoluci v oblasti barvení od dob Eugèna Schuellera. Tato nová barva nese název INOA.

více info INOA revoluční barva na vlasy