Pokaždé když se u nás zastavíte, budete se cítit jako doma. To je náš cíl. Z této myšlenky vychází celý náš koncept. V salonu BOXS budete mít své soukromí. Za tímto účelem jsou v interieru kadeřnictví zrcadlové BOXY. Salon BOXS Vám zajistí soukromí při péči o Vás. Ať už je to péče o vlasy, nehty, či kosmetické služby.

Salon je vybeven moderním kadeřnickým nábytkem MALETTI od italských designérů. Ten je často přirovnáván ke zančce Ferrari. Maletti spolupracuje s designery mezinárodního formátu, jako jsou Philippe Starck, Claudio Silvestrin, Christophe Pillet, team Giovannoni design, Didier Gomez, Ross Lovegrove, Matta & Varaschin, Maurizio Macciocchi a další. Vzniká tak široká škála stylů, od moderního stylu, přes designový nábytek, futuristický či ekologický směr až k luxusnímu neobaroku.Vybavení salonů Maletti mění kadeřnické prostředí na maximálně pohodlné místo jak pro kadeřníka, tak pro klienta. Každý běžný úkon se mění na zážitek.

Strategií salonu BOXS je důraz na kvalitu. Proto jsou v salonu používány pouze nejmodernější prvky a produkty L´OREAL Professionnel, ALTERNA, Dr. HAUSCHKA a VINYLUX. Team salonu BOXS tvoří profesionální a zkušené kadeřnice, kosmetičky a manikérky. Náš team je pravidelným účastníkem odborných seminářů. 

Jsme profesionálové

Blanka Andresová

kadeřnice
mobil: 728 749 589

Lucie Čapková

kosmetička
mobil: 606 836 633

Zuzana Mendlová

kadeřnice
mobil: 603 559 208

Dagmar Kollmerová

kadeřnice
mobil: 604 412 304

Gábina Zapletalíková

kadeřnice
mobil: 773 599 266

Monika Křepelková

manikérka, pedikérka
mobil: 775 909 726

Táňa Klevetová

kadeřnice
mobil: 604 991 229