Netradiční pojetí, profesionální přístup, variabilita, soukromí - to je salon BOXS

Pokaždé když se u nás zastavíte, budete se cítit jako doma. To je náš cíl. Z této myšlenky vychází celý náš koncept. V salonu BOXS budete mít své soukromí. Za tímto účelem jsou v interieru kadeřnictví zrcadlové BOXY. Salon BOXS Vám zajistí soukromí při péči o Vás. Ať už je to péče o vlasy, nehty, či kosmetické služby.

Salon je vybeven moderním kadeřnickým nábytkem MALETTI od italských designérů. Ten je často přirovnáván ke zančce Ferrari. Maletti spolupracuje s designery mezinárodního formátu, jako jsou Philippe Starck, Claudio Silvestrin, Christophe Pillet, team Giovannoni design, Didier Gomez, Ross Lovegrove, Matta & Varaschin, Maurizio Macciocchi a další. Vzniká tak široká škála stylů, od moderního stylu, přes designový nábytek, futuristický či ekologický směr až k luxusnímu neobaroku.Vybavení salonů Maletti mění kadeřnické prostředí na maximálně pohodlné místo jak pro kadeřníka, tak pro klienta. Každý běžný úkon se mění na zážitek.

Strategií salonu BOXS je důraz na kvalitu. Proto jsou v salonu používány pouze nejmodernější prvky a produkty L´OREAL Professionnel, ALTERNA, Dr. HAUSCHKA a VINYLUX. Team salonu BOXS tvoří profesionální a zkušené kadeřnice, kosmetičky a manikérky. Náš team je pravidelným účastníkem odborných seminářů.