SALON BOXS - designový kadeřnický, kosmetický a manikérský salon

kadernictvi-logo

Kadeřnický salon

1.1.2014 jsme pro Vás otevřeli salon BOXS v klidné části centra Liberece. Na začátku jsme oslovili architekta Petra Stolína. Jeho myšlenka byla "prostor v prostoru" a vzniklo netradiční pojetí kadeřnického salonu. Záměr byl jediný: co nejvíce soukromí a pohodlí pro naše klienty. Interier ve kterém se budete cítit jako v obývacím pokoji.

kosmetika-logo

Kosmetický salon

Součástí našich komplexních služeb je i kosmetika. Využíváme přírodních produktů značky Dr.Hauschka, díky kterým Vám můžeme nabídnou jedinečnou péči o Vaší pleť. Můžete si vybrat z více než 100 pěstících přípravků v oblasti péče o pleť a celého tělo.

manikura-logo

Manikérský salon

POUŽÍVÁME 7-DENNÍ LAK VINYLUX - zdokonalený lak na nehty - vydrží celý týden - vysoce přilnavá barevná vrstva - rychlejší aplikace - rychlejší schnutí - denní světlo zvyšuje jeho trvanlivost. Absolutní novinkou je použití pro-light technologie, kdy působení denního světla zvyšuje a prodlužuje trvanlivost tohoto laku. Vinylux se odstraňuje klasickým odlakovačem na nehty.

manikura-logo 
Pedikérský salon

Pedikúra by se měla stát standartní péčí o vaše nohy. V Salonu BOXS provádíme mokrou pedikůru. Procedůra může obsahovat lázeň, úprava nehtů, odstranění ztvrdlé kůže, mozolů, kuřích ok a lakování nehtů. K lakování používáme CND Shellac.

Pernamentní gel-lak, který je kvalitnější a šetrnější pro vaše nehty. Je ideální i pro slabé a poškozené nehty. CND Shellac udrží vaše nehty déle krásné, barevné a lesklé. NEOLUPUJE SE. Lak se odstraňuje rozpouštěním, nepiluje se.